Logowanie
 
Załóż konto|Zapomniałem hasło
Newsletter

Targi Pracy Pomorza Zachodniego 2010

30 marca 2010 | 07:00
 
Już 14 kwietnia w Szczecinie przy ulicy Narutowicza 17 (hala Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji) odbędą się Targi Pracy Pomorza Zachodniego. W imieniu organizatorów i własnym, jako Partnera przedsięwzięcia, zapraszamy zarówno przedstawicieli firm, jak i wszystkich poszukujących pracy, staży, praktyk, a także tych, którzy chcieliby zweryfikować swoją wiedzę na temat regionalnego rynku pracy.
 
Targi to przede wszystkim kilkudziesięciu wystawców z różnych branż oraz przedstawiciele instytucji i organizacji pozarządowych. Przed rokiem w imprezie uczestniczyło wiele znanych firm m.in. Thule, Oticon, Nokia Siemens Networks, Alcatel - Lucent, Polska Żegluga Morska i inni. Cieszy również fakt, że na targach pojawiają się firmy, planujące inwestycje na terenie naszego województwa, a także zagraniczne agencje pracy.

Głównym organizatorem Targów jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego wspierana przez Stowarzyszenie Kreatywni Dla Szczecina oraz innych Partnerów (inkubatory przedsiębiorczości, biura karier, fundacje, stowarzyszenia, jednostki samorządu terytorialnego).

Z roku na rok przybywa zarówno odwiedzających, jak i wystawców. Organizacja Targów jest coraz sprawniejsza, co potwierdza coraz więcej gości z zadowoleniem opuszczających halę targową. Ambicją organizatorów jest kontynuować tę tradycję również w bieżącym, 2010 roku.


Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Targów, która jest na bieżąco aktualizowana: www.targipracy.pfsp.pl