Logowanie
 
Załóż konto|Zapomniałem hasło
Aktualności
Telepraca - specyfika zatrudnienia na odległość
3 września 2015 | 09:56
prof. dr hab. Andrzej Marian Świątkowski Tendencja... więcej »
Telepraca- więcej wysiłku niż korzyści?
2 września 2015 | 09:28
Odwieczną bolączką pracodawców jest znalezienie odpowiedzi na... więcej »
Praca w call center: fakty i mity
1 września 2015 | 09:49
Czy to prawda, że w call center zarabia się kilka... więcej »
Newsletter

O nas


Portal www.ePersonel.pl powstał w odpowiedzi na potrzebę zaprezentowania w jednym miejscu informacji, poradników oraz ofert pracy związanych z zagadnieniem Telepracy. Chcemy ułatwić dotarcie do pracowników oraz pracodawców oferujących telepracę.

Portal służyć będzie do zamieszczania ogłoszeń o pracę, ofert telepracy, zlceceń wykonywanych przez internet oraz dodawania CV pracowników.

Da również możliwość kontaktu na rozbudowanej platformie pomiędzy pracodawcą i pracownikiem, co ułatwi zarówno poszukiwanie pracy/pracownika jak i dalszy kontakt w sytuacji kiedy pracownik będzie wykonywać pracę zdalnie.

W budowę oraz rozwój portalu zaangażowane są osoby od lat zajmujące się obszarem IT, rynkiem pracy oraz projektami.

Cały zespół specjalistów pracuje nad dynamicznym rozwojem portalu i dba o pełen profesjonalizm informacji w nim zawartych.

Portal powstał w ramach projektu E_PERSONEL realizowanego przez Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno – Społecznych. Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przez Gminę Miasto Szczecin.

Więcej o projekcie czytaj tutaj www.twiks.pl/?p=47

TWIKS jest prężnie działającą organizacją pozarządową, która stawia na rozwój i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obszarach swojej aktywności nastawionej na wspieranie działań służących poprawie sytuacji społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.